,

شیشه و آینه

شیشه و آینه

شیشه و آینه

شیشه و آینه از نماد های نور و هنچنین روشنایی در خانه میباشد و استفاده کردن از آینه در منازل شیک و لوکس از قدیم تا به امروز متداول بوده ، اگر چه شیشه و آینه به شکلهای کاربردی و با انواع طرح ها و قاب ها در منازل استفاده می شوند.

شیشه و آینه

ولی کسانی که به دنبال داشتن فضایی متفاوت میباشند, از آینه به عنوان یکی از عناصر دکوراتیو در فضاسازی ها  استفاده می کنند.

استفاده کردن از شیشه و آینه در منازل و فضا های کوچک باعث میشود تا فضا بزرگ تر به نظر بیاید و نور در آینه فضا را روشنتر میکند و هم چنین از آینه به عنوان عنصری انرژی زا در فضا یاد میشود و در فنگشویی هم آینه را نمادی از آب میدانند که به فضای منزل آرامش و گستردگی و تازگی و آرامش می دهد.

زيبا سازی فضا و محیط داخلی

آينه ها  در زيبا سازی فضا و محیط داخلی منازل نقش بسزاي ایقا میکنند  و حتی در موارد کاربردي بسیار زيادي نيز برای آن وجود دارد که از جمله مهم ترين آن ها ميتوان به خود ارايي اشاره کرد.

در عين حال بايد به اين نکته توجه داشته باشیم که استفاده مناسب از آينه در آرامش و بهبود حالت های رواني تمام افراد که در آن محيط زندگ ميکنند نيز نقش موثري را بازي مي نماید .

تلفيق نور و آينه ميتواند احساس متفاوتی را نیز در فضای شما ايجاد نماید و با کم ترين هزينه تغيير زیادی در منزل شما بوجود بیاورد .

——————————-

مقالات مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *