,

چگونه شیشه و آینه را پاک کنیم

شیشه سکوریت

چگونه شیشه و آینه را پاک کنیم

شیشه پاکیزه پنجره های شیشه ای و آینه به راحتی خاک را جمع آوری می کنند، حتی اگر آنها را اغلب تمیز کنید.

علاوه بر این، به رغم تمام تمیز کردن دقیق و چرب زدن، شیشه به نظر می رسد به دلیل خطوط ریز و کتانی پاک نمی شود.

بنابر این، جدا از گریس آرنج، شما همچنین باید از ابزار مناسب استفاده کنید.

برای مثال، بهتر است آینه ها، پنجره های شیشه ای، دوشاخه ها و مبلمان شیشه ای را با یک پارچه میکروفیبر، قهوه ای یا یک سکته قلبی بجای یک حوله کاغذی تمیز کنید، زیرا احتمال دارد که پس از رگه ها باقی بماند.

جالب توجه است، حتی یک ورق روزنامه خرد شده میتواند جایگزین خوبی برای کاغذ حوله باشد.

اطمینان حاصل کنید که جوهر چاپی نباید شیشه ای را لکه نزند چون شیشه ای جوهر را جذب نمیکند. هر چند از روزنامه ها بر روی قاب پنجره اجتناب کنید.

شیشه سکوریتچگونه شیشه و آینه را پاک کنیم – مراحل تمیز کردن

      مرحله 1
در صورتی که شما یک پنجره شیشه ای را تمیز می کنید، روی حیاط پنجره قرار دهید. این در هنگام تمیز کردن یک پنجره با پنجره های چوبی بسیار مهم است.
گام 2
یک راه حل تمیز کردن را با مخلوط کردن یک قسمت سرکه سفید و چهار قسمت آب ایجاد کنید.
مرحله 3
اسپری آن را بر روی پارچه تمیز کردن و یا به سادگی تمیز کردن ابزار را در این راه حل قرار دهید و از مایع اضافی خارج شوید.
مرحله 4
در صورتی که اندازه شیشه ای بیش از حد بزرگ باشد یا اگر از یک روزنامه برای تمیز کردن استفاده می کنید بهتر است اسپری محلول روی شیشه را داشته باشید.
سطح شیشه ای را در یک حرکت دایره ای بشویید تا تمام نقاط را حذف کنید. بعد، با سکته مغزی عمودی پاک کنید، سپس با استفاده از آینه های افقی، شیشه را پاک و براق کنید.

مرحله 5

گوشه ها و لبه ها را با یک سواب پنبه یا یک مسواک نرم تمیز کنید.
مرحله 6
با استفاده از یک روزنامه یا یک پیراهن پیراهن پیراهن / پیراهن پیراهن با استفاده از لیوان شیشه ای، به پایان برسید.
مرحله 7

برای تمیز کردن شیشه های بسیار کثیف، با تمیز کردن آن با یک پارچه میکرو فیبر خیس در محلول تمیز، شروع به کار خود کنید یا خریداری کنید. در نهایت، شیشه را با له کردن آن با ورق روزنامه خرد شده لهیز کنید.

هنگام استفاده از یک شیشه شیشه تجاری تجاری، ترجیح می دهید از محصولی استفاده کنید که حاوی آمونیاک نیست. آینه ها و شیشه ها را می توان با استفاده از نوشابه های گازدار نیز تمیز کرد. فیلترهای قهوه نیز در این زمینه موثر هستند.

اگر یک فیلم موم بر روی شیشه وجود دارد، می توانید دو فنجان آب، یک فنجان سرکه و نیم فنجان صابون مایع مخلوط کنید.

شیشه سکوریت

دستورالعمل دیگری برای این امر شامل مخلوط کردن دو قاشق غذاخوری سرکه سفید و مالش الکل، یک و نیم قاشق چای خوری ذرت در فنجان آب گرم است. آن را در یک بطری اسپری نگهدارید و قبل از هر استفاده آن را لرزش دهید.

در صورت شیشه ابری، شما می توانید از مخلوطی از نیم فنجان مالش الکل، دو قاشق غذا خوری آمونیاک و یک چهارم قاشق غذاخوری از مواد شوینده مایع استفاده کنید. یکی دیگر از روش های آسان برای تمیز کردن آینه های ابری، استفاده از کرم اصلاح کرم کمی (نه ژل) است .

برای تمیز کردن یک میز شیشه ای، شما ممکن است از یک لیمو آب استفاده کنید و سپس آن را با یک روزنامه مالش کنید. گرنه بیش از حد سخت نیست، یا ممکن است باعث خش. علاوه بر این، خراش های کوچک روی شیشه می تواند با استفاده از یک خمیر دندان سفید سفید لهستانی باشد.
نکات اضافی

هنگام استفاده از آب برای تمیز کردن شیشه، ترجیح می دهید از آب مقطر به جای آب شیر استفاده کنید، حتی برای رقیق کردن محلول تمیز کردن. مواد معدنی موجود در آب معمولی می توانند بدون توجه به استفاده از ابزار مناسب و تمامی چربی های آرنج، پشت خطوط رها شوند.
در صورت لکه های خفیف و یا لکه های آب سخت بر روی شیشه، شما ممکن است از سرکه سفید سفید بدون رقیق کردن آن استفاده کنید.
در حین تمیز کردن، مطمئن شوید که پاک کننده را روی شیشه بشویید و خشک کنید تا از رگه ها جلوگیری شود. به علاوه، توصیه می شود در داخل پنجره را در یک جهت و خارج از قسمت دیگر خشک کنید.

به عنوان مثال، شما می توانید داخل با سکته مغزی عمودی و خارج را با سکته های افقی خشک کنید تا بتوانید رگه ها را پیدا کنید.
پنجره باید به طور کامل از داخل و خارج از هر چند ماه یا حداقل، دو بار در سال تمیز شود.


برای شیشه های رنگی، گروه آینه کاری – شیشه سکوریت – شیشه رومیزی پایتخت توصیه می کند که تمیز کردن حداقل. این فقط نیاز به گرد و غبار نور به طور منظم است. اگر ایجاد خاک و خاک وجود دارد و سپس آن را با یک پارچه خیس شده در آب مقطر به منظور جلوگیری از تغییر رنگ را مالش کنید.

 

منبع : http://www.topcleaningsecrets.com

ترجمه : حجت خاکپور

 

مطالب مرتبط:

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *