,

شیشه های آفتابگیر

شیشه سکوریت

شیشه‌ های آفتابگیر

شیشه‌ های آفتابگیر به شیشیه هایی گفته می شوند که از جذب پرتو ها و گرمای نامطلوب خورشید جلوگیری می کنند که به آنان شیشه های ضد آفتاب هم گفته می شود .

معمولا شیشه هایی که در ساختمان استفاده می شود در فضای بیرونی ساختمان ها قرار میگیرندو به همین جهت کنترل نور و حرارت وارد شده در فضای داخلی ساختمان از همین راه گونه می گیرد .

می توان گفت که شیشه ها نقش زیاد مهم و پررنگی در جلوگیری از جذب پرتو ها و گرمای نامطلوب خورشید دارند در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های این نوع شیشه خواهیم پرداخت با ایمن جام آذر همراه باشید.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

هم چنین بهبود کیفیت شیشه ها هم با استفاده از تکنولوژی های مختلفی همچون استفاده از فناوری نانو گونه می گیرد که روش شیشه پوشش های مختلف و نازکی قرار میدهند که به طیف خاصی از امواج زیاد حساسند که این امواج باعث می شوند پرتو های مضر خورشید دفع شود و نور بهتری وارد ساختمان بیاید.

هم چنین این رویکرد باعث می شود گرمای کمتری از نور خورشید وارد ساختمان شود ولی روش دیگری وجود دارد که مبتنی بر فناوری گرمافامی میباشد که به وسیله این فناوری شیشه به نور و گرمای خورشید واکنش نشان می دهد و نوعی سازوکار عایق‌بندی حرارتی را بر سر راه نور خورشید میسر می‌کند که این روش باعث می شود انرژی گرمایی بهتری را دریافت نمایید.

و روش دیگری هم وجود دارد که در آن شیشه به وسیله یک لایه تری اکسید میتواند تغییر ولتاژ دهد و واکنش های مختلفی را از خود نشان دهد که شما می توانید با لمس یک دکمه تیرگی شیشه را کم و یا فراوان نمایید.

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های نو در ساخت شیشه ها در ساختمان ها امروزه می توانید با تنها فشردن یک دکمه در شیشه تغییراتی را درست کردن نمایید که یا می توان نور شیشه را تغییر داد و یا تیرگی شفافیت و رنگ شیشه را تنظیم نمود که با این فناوری می توان در مصرف انرژی صرفه جویی نمود.

شیشه سکوریت
خرید شیشه‌ های آفتابگیر

چنانچه قصد خرید شیشه سکوریت شیشه های ساختمانی شیشه های دکوراتیو و دیگر شیشه های صنعتی را دارید می توانید همین حال با تماس با بخش فروش ایمن جام آذر از هزینه های روز و نحوه خرید مطلع بشوید.

——————–

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *