,

شیشه تزیینی یا آینه تزیینی

شیشه-تزئینی-و-آینه-تزئینی

شیشه تزیینی یا آینه تزیینی

شیشه تزئینی و آینه تزئینی یکی از پر استفاده ترین شیشه و آینه های پایتختری درون طراحی داخلی میباشد که تحت عنوان شیشه و آینه پایتخت درون طراحی داخلی تزیینی هم شناخته می گردد.

به علت تنوع بالای رنگ و قابلیت استفاده ی گسترده ی این قلم شیشه و آینه درون فضاهای متفاوت، شیشه و آینه تزئینی بوسیله عموم مردم و همینطور معماران و طراحان داخلی مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته میباشد.

شیشه تزیینی یا آینه تزیینی
انواع شیشه تزئینی و آینه تزئینی

شیشه و آینه لاکوبل، برندی از شیشه و آینه تزیینی میباشد. شیشه تزئینی و آینه تزیینی تقریبا درون هر فضایی نظیر مجتمع مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و … قابل استفاده میباشد.

شیشه و آینه چاپی (شیشه و آینه طرح دار)این قلم شیشه و آینه را میتوان دومین قلم شیشه و آینه های پایتختری درون طراحی داخلی دانست.

شیشه و آینه چاپی یا شیشه و آینه های طرح دار، بعد از شیشه و آینه های تزیینی، پرمصرف ترین قلم شیشه و آینه های پایتختری درون طراحی داخلی هستند.

علت محبوبیت این قلم شیشه و آینه هم، قابلیت بالا و انعطاف آن درون طرح و نقش پذیری میباشد.

هر طرح و نقشی قابلیت چاپ شدن بر روی شیشه و آینه را داراست و این سبب می گردد تعداد متعددی به این فکر بیافتند که طرح مورد نظرشان را بر روی شیشه و آینه چاپ نمایند.

تعداد متعددی از سازمان ها، کارخانه ها و نهادهای دولتی و خصوصی، برند خود بر روی شیشه و آینه چاپ و درون قسمت های مختلف نصب می کنند.

درون پایتختراسیون داخلی فضاهای مسکونی، شیشه و آینه های طرح دار را بخش های مختلف همچون آشپزخانه، حمام، نشیمن، اتاق خواب و … نصب می کنند.

فروشگاه های مختلف هم، شیشه و آینه چاپی را برای نمایش برند خود مورد استفاده قرار می بدهند.

شیشه-تزئینی-و-آینه-تزئینی
نمونه های شیشه تزئینی و آینه تزئینی

فرآیند استخراج شیشه و آینه های سند بلاست کمی متفاوت میباشد. این قلم شیشه و آینه را میتوان سومین قلم شیشه و آینه های پایتخت درون طراحی داخلی دانست.

شیشه و آینه سند بلاست، از پاشیدن پرفشار نوعی ماسه ی خاص بوسیله دستگاه های سند بلاست استخراج می گردد. درون هنگام پاشیدن ماسه، میتوان هر طرحی را بر روی شیشه و آینه سند بلاست کرد.

شیشه و آینه سند بلاست مات میباشد و این باعث می گردد تعداد متعددی از سازمان ها و شرکتهای دولتی و خصوصی مشتری این قلم شیشه و آینه باشند.

جداسازی فضاهای اداری از جمله اتاق های جلسات، فضاهای بین کارمندان و استفاده درون پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره با طرح و لوگویی خاص، از جمله کاربرد های این قلم شیشه و آینه میباشد.

شیشه و آینه سند بلاست از پیشنهاد طرح پذیری، شبیه شیشه و آینه های چاپی میباشد.

شیشه-تزئینی-و-آینه-تزئینی

 

آینه تزئینی، همان آینه معمولی با تزئینیو تزیینی خاص میباشد و درون واقع یکی دیگر از انواع شیشه و آینه های پایتختری درون طراحی داخلی میباشد.

گالری شیشه پایتخت افتخار دارد مشاوره، طراحی و پیاده سازی انواع شیشه های تزیینی برای تمامی واحد های مسکونی ، تجاری و صنعتی را طی ده سال گذشته با موفقیت به انتها رسانیده می باشد.

 


مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *