,

باکسهای نورانی Light Box با شیشه سکوریت

glass-mirror

باکسهای نورانی Light Box با شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

پیشخوانهای نورانی صندلی های شیشه ای نورانی استند های چشمک زن با رنگ های گوناگون اشیاء هنری می باشند که فضای شما را قشنگ و بی نظیر مینمایند .

این باکس های با عرض 450 میلی متر از نوع خاصی از شیشه سکوریت با لبه های تیزی گیری شده متناسب جهت نشستن ساخته میشوند.

داخل این باکس های نورانی لامپ های رنگی با رنگ های گوناگون همچون قرمز سبز طیف آبی روشن استفاده میگردد متغیر بودن رنگ ها فضا را چشم نواز نموده و موجب زیبایی و درست کردن آرامش میگردد .

نوع طراحی دکوراسیون

این باکس ها بنا به درخواست شما و نوع طراحی دکوراسیون فضای شما قابل طراحی می باشند هم چنین ابعاد و آرم و نوع شیشه و ضخامت به درخواست شما قابل تغییر می باشد .

این باکس ها با شیشه سکوریت با کیفیت بالا و ایمن ساخته می شوند هم چنین استفاده از شیشه مات در این باکس ها موجب می گردد که نور این باکس ها یک دست و قشنگ باشد هم چنین این باکس ها ضد خش و در مقابل آتش سوزی ایمن میباشند.

استفاده از این باکس ها در فرودگاه ها نمایشگاه ها سالنهای تئاتر موزه جا رویداد و یا هتل ها باکس های نورانی با شیشه سکوریت موجب ارتقاء طراحی دکوراسیون داخلی و هم چنین درست کردن محیطی منحصر به فرد و جذاب می گردد.

هم چنین در منازل و فست فود ها و رستوران ها جهت درست کردن فضایی قشنگ استفاده از باکس های نورانی با شیشه سکوریت توصیه می گردد .

———————————————-

مطالب مرتبط:

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *