,

استفاده از آینه دیواری مدرن در دکوراسیون داخلی

آینه دیواری مدرن

استفاده از آینه دیواری مدرن در دکوراسیون داخلی

آینه های بزرگ دیواری یکی از پرکاربرد ترین آینه ها هستند که با نصب آن ها روی دیوار نمای شیک، مدرن و زیبایی برای منزل فراهم میشود آینه های دیواری نور زیادی را منعکس می کنند و یک ایده ی عالی برای ورودی منزل محسوب می شوند.

یک ایده ی جالب برای استفاده از آینه های دیواری در دکوراسیون داخلی، آینه کاری پایان و کمال یک یا چند دیوار از منزل می باشد.

آینه ها در سبک های گوناگون معماری مورد استفاده قرار می گیرند در وقت های گذشته، در تاریخ معماری، آینه یک عنصری تزئینی به حساب می آمد و در سبک های سنتی و کلاسیک، سال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

آینه ها علاوه بر داشتن جنبه تزئینی، دارای عملکرد و کاربری های خاص و فراوانی هستند از ویژگی های آینه ها میتوان به روشنایی بخشیدن به محیط، درست کردن شفافیت بصری و ذهنی، درست کردن تحرک و پویایی در محیط و موارد زیاد دیگر اشاره نمود.

ورود آینه‌ ها به دکوراسیون داخلی منزل، تغییرات شگفت‌ انگیزی در حس کلی فضای منزل به وجود آورده میباشد اگر آینه ها در جا متناسب قرار داده شوند، می‌ توانند میزان نورپردازی فضای داخلی خانه را تحت تاثیر قرار بدهند و از پیشنهاد بصری به لحاظ انعکاس دکوراسیون منزل به درون آینه، فضای منزل را بزرگ‌ تر و به‌ اصطلاح دو برابر نشان بدهند.

اگر قصد خرید آینه دکوراتیو برای دکوراسیون منزل خود را دارید، میبایست بدانید که برخی خصوصیات مهم آینه ها همچون اندازه، فرم، مصالح، رنگ و حتی جا نصب آینه‌ ها می‌ توانند اثرهای متفاوتی را در منزل درست کردن کنند .

آینه دیواری

آینه های دیواری

نخستین و مهم‌ترین کاربرد آینه در زندگی بشر دیدن چهره و توجه به ظاهر میباشد، ولی آینه ها کاربردها و تاثیرات زیادی در طراحی دکوراسیون منزل دارد.

آینه ها باعث بزرگ‌تر به پیشنهاد رسیدن فضا می‌شوند و به همین دلیل برای منازل کوچک و هم چنین فضاهای کوچک ( همچون راهروها ) زیاد مناسبند علاوه بر این آینه‌ها نور را منعکس می‌کنند و باعث روشن‌تر به پیشنهاد رسیدن فضا می‌شوند.

هم چنین سبک، شکل و میزان استفاده از آینه در فضا بر حس و حالا فضا تاثیرگذار میباشد نصب یک آینه بزرگ دیواری در منزل، فضا را دگرگون میکند و روح تازه ای به آن می بخشد آینه های دیواری باعث شیک شدن و جذابیت منزل میشوند .

با توجه به نوع دکوراسیون منزل، میتوان از آینه های دیواری بزرگ بدون قاب یا با قاب شیک استفاده نمود هم چنین میتوان به جای نصب یک آینه بزرگ، چند آینه کوچک‌تر در ابعاد یکسان را کنار هم نصب نمود تا در مجموع یک آینه دیواری مدرن روی دیوار درست کردن شود.

آینه های دکوراتیو دیواری در دکوراسیون منزل

در گذشته، آینه ها عنصر مهمی در دکوراسیون منزل و زیباسازی منزل به حساب نمی آمدند ولی در چند سال اخیر و در مفهومی مدرن، آینه ها یکی از عنصرهای اصلی طراحی دکوراسیون داخلی منزل هستند.

نصب آینه ها در جا های مختلف منزل همچون پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب، حمام، دستشویی و موجب تغییرات زیادی در دکوراسیون منزل میشوند امروزه، آینه های دیواری بزرگ و قدی مورد استقبال بسیاری از طراحان و معماران داخلی قرار گرفته است.

ایده هایی برای استفاده از آینه های دیواری مدرن

نصب آینه دیواری قدی بین دو پنجره : قرار دادن یک آینه میان دو پنجره چشم ها را فریب میدهد به طوری که تصور میشود پنجره دیگری بین این دو پنجره قرار دارد و نور طبیعی بیشتری راه می یابد معمولاً نصب یک آینه پایان قد کنار دیوار، حالت آرامش بیشتری در فضا درست کردن می کند.
نصب آینه دیواری چوبی در آشپزخانه : نصب این نوع آینه در آشپزخانه فضای خودمانی تری را شکل می دهد.
نصب آینه دیواری پشت کمد : با نصب آینه قدی کنار دیوار این حالت درست کردن میشود که انگار فضای بیشتری پشت آن قرار دارد این تکنیک برای آپارتمان های کوچک متناسب می باشد.
نصب آینه باریک در کنار تابلوهای هنری : این مدل آینه چه بالای کنسول نصب شود و چه در ورودی منزل یا بالای بوفه در اتاق نشیمن، زیاد جذاب و تاثیرگذار خواهد بود
نصب آینه دکوراتیو خورشیدی بالای کنسول : آینه خورشیدی به همراه میز کنسول جلوه خاصی به دکوراسیون منزل میدهد.
نصب دو آینه روی دیوارهای مجاور : با نصب دو آینه روی دو دیوار کنار هم، نور بیشتری به فضا وارد میشود و فضای اتاق هم بزرگتر به پیشنهاد می رسد.
نصب آینه دیواری بزرگ کنار پنجره : با قرار دادن آینه بزرگی در کنار پنجره، نور فضا زیاد شدن می یابد.
نصب آینه زیاد بزرگ بالای شومینه : کل فضای بالای شومینه را میتوان با آینه ای سفارشی، شیک و مدرن پر نمود تا نور بیشتری جذب شود و حالت جادارتری به فضا داده شود.

آینه های بزرگ دیواری یکی از پرکاربرد ترین آینه ها هستند

با نصب آن ها روی دیوار نمای شیک، مدرن و زیبایی برای منزل فراهم میشود این آینه ها نور زیادی را منعکس می کنند و یک ایده ی عالی برای ورودی منزل محسوب می شوند.

یک ایده ی جالب برای استفاده از آینه ها در دکوراسیون داخلی، آینه کاری پایان و کمال یک یا چند دیوار از منزل میباشد انتخاب هوشمندانه آینه ها در کنار هم روی دیوار، قطعا چشم نواز و زیباست استفاه از آینه های دودی یا برنزی زیاد شیک و جذاب به پیشنهاد می رسد.

برای سفارش انواع آینه های دیواری دکوراتیو و آگاهی از هزینه آینه دیواری دکوری با تیم شیشه و آینه پایتخت تماس بگیرید.


مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *