,

آینه کاری

شیشه سکوریت

آینه کاری

برای آینه کاری نمودن از عناصری و مصالحی همچون سریش قلم طراحی گچ نرم آینه چسب استفاده میکنیم .

از لوازم و تجهیزات ذیل میتوان برای آینه کاری استفاده کرد : خط کش چوبی میز زیردستی الماس آینه کاردک قلم طراحی از آینه کاری اکثرا در چه جاهایی استفاده میکنیم ؟

بر روی دیوار برروی سقف آینه کاری طرح ها و گونه های مختلفی دارد که شامل : آینه کاری جورچین آینه کاری لوزی آینه کاری مدرن آینه کاری کلاسیک آینه کاری گل و بوته آینه کاری هندسی آینه کاری آنتیک آینه کاری حجمی و آینه کاری کهنه کاری میشوند.

آینه کاری

مدل های متنوع آینه کاری

مدل های متنوع آینه کاری هم شامل : لوزی مربع قطری دایره ای شکل های هندسی جورچین(مربع و مستطیل نامنظم) هستند.

آینه کاری را میتوانیم برروی دیوار گچی دیوار سیمانی دیوار رنگ روغن دیوار کاه گل دیوار فلزی دیوار MDF دیوار سرامیکی دیوار سنگی دیوار چوبی و انجام بدهیم بکارگیری آینه در داخل خانه موجب میشود تا درون خانه بزرگتر نشان داده شده و در نتیجه زیباتر شود .

و هم چنین موجی از انرژی مثبت در خانه به راه افتد پس از این که منزل آینه کاری شد با توجه به مقدار کثیفی درست کردن شده برروی آینه ها اگر کثیفی چربی باشد با ترکیب مقداری سرکه و آب که به آینه می مالیم آن را از بین می بریم و اگر کثیفی فقط در حد غبار باشد.

با آب هم میشود آن را از بین برد برای آینه کاری میبایست از مخلوطی از پودر سنگ علاوه بر سیمان سفید یا سیاه استفاده نمود که برای چسباندن و همبستگی بین قطعات باهم استفاده میشود برای این مخلوط آینه کاری نسبت های 1 به 3 را انتخاب میکنیم به این معنی که مخلوط سیمان تنها 1 واحد و پودر سنگ هم 3 واحد خواهد بود.

مخلوط آینه کاری

این مخلوط به شکل آماده شده هم در بیرون فروخته میشود که میتوان آن را تهیه کرد این مخلوط را میبایست خیلی دقیق لابلای آینه ها مالید و بعدا آینه ها را برای آینه کاری بهتر پاک کرد.

روش دیگری هم برای تهیه پودر مخصوص آینه کاری وجود دارد که در آن از سه قاشق غذاخوری پودر مل و یک قاشق چایخوری رنگ پودری استفاده میکنیم میتوانیم از یک قاشق سیمان سفید هم در گونه در دسترس بودن استفاده نمائیم .

چرا که مقاومت و استحکام بالاتری دارد اینها را با هم به خوبی ترکیب میکنیم و درزها را با آن به طور کامل پر می نمائیم خانه افراد از مجموعه ای از فضاها تشکیل شده میباشد که در این بین برترین جا برای قرار دادن آینه هال می باشد.

اکثر مهمانان در این اتاق حاضر هستند و به همین دلیل آینه کاری در این اتاق خیلی به چشم می آید میتوانیم پایان دیوار را آینه کاری کنیم یا این که تنها بخشی از دیوار را انگار که در آن اثری هنری یا نگاره ای گذاشته باشیم آینه کاری کنیم .

برای اینکه آینه کاری ها پررنگ تر دیده شوند میتوانیم از کاغذ دیواری هم استفاده کنیم میتوانیم برای قسمت بندی نمودن خانه یا به اصطلاح پارتیشن بندی خانه ها هم از آینه استفاده نمائیم .

تزیین دیوارها

برای تزئین دیوارهای راهروها هم میتوانیم از آینه کاری استفاده نمائیم میتوانیم در جلوی درب خانه آینه نصب کنیم تا باعث هر چه بیش جذاب شدن آن شده و خانه را به فضایی دلنشین تبدیل بکند.

برای این که فضای خانه بیش مورد پسند همگان قرار بگیرد معمولا رایج میباشد که از آینه کاری استفاده میکنیم به دلیل این که آینه کاری خانه مان جلوه زیباتری داشته باشد میتوانیم در جلوی آینه ها میز و صندلی قرار بدهیم تا با انعکاس نور منظره زیباتری داشته باشیم .

 

مطالب مرتبط:

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *