,

آینه کاری مدرن و زیبایی منزل

هنر آینه کاری

آینه کاری مدرن و زیبایی منزل

با آینه کاری مدرن، زیبایی منزل تان را چند برابر کنید!

در معماری اصیل ایرانی هم از آینه کاری در طراحی داخلی منازل و ساختمان ها استفاده شده است. کنار هم قرار دادن قطعات کوچک آینه در اشکال هندسی متفاوت، شاهکاری از آینه کاری مدرن و کلاسیک را به ارمغان می آورد.

هنرمندان و طراحان آینه کاری منزل، با برش شیشه به شکل های گوناگون، درخشش و زیبایی خاصی را به فضای منزل شما می بدهند.

اگر خواهان شیک تر شدن منزل تان هستید، به شما استفاده از آینه ها را نظر می‎کنیم. استفاده از آینه‎ها در شکل و اندازه‎های مختلف به درخشش منزل شما یاری میکند.

آينه-کاري-و-آينه-دکوراتيو

امروزه نسبت به گذشته استفاده از آینه های دکوراتیو دیواری، به یکی از تمایلات اصلی مردم در زیباسازی منازل تبدیل شده اند. ما به شما تضمین می بدهیم که آینه کاری مدرن جلوه منحصر به فردی به دکوراسیون منزل تان می بخشد.
در معماری اصیل ایرانی هم از آینه کاری در طراحی داخلی منازل و ساختمان ها استفاده شده است. کنار هم قرار دادن قطعات کوچک آینه در اشکال هندسی متفاوت، شاهکاری از آینه کاری مدرن و کلاسیک را به ارمغان می آورد.

هنرمندان و طراحان آینه کاری منزل، با برش شیشه به شکل های گوناگون، درخشش و زیبایی خاصی را به فضای منزل شما می بدهند.

آینه کاری مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی

آینه کاری مدرن می تواند به دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی منازل، درخشش و جذابیت بسیاری ببخشد. انواع آینه کاری مدرن همچون آینه کاری دیوار، آینه کاری سقف و ترکیبات آن ها با هم می توانند در طراحی دکوراسیون داخلی تحولی عظیم به پا کنند.

استفاده از آینه ها در دکوراسیون داخلی منزل هویت و شخصیتی متفاوت به فضا میدهد. استفاده از شیوه های نو آینه کاری در فضای داخلی میبایست به گونه ای باشد که با سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد و به ویژگی های برجسته و خاص آن هم بیافزاید.

آينه-کاري-و-آينه-دکوراتيو

نصب آینه در قالب آینه کاری های قشنگ میبایست با دقت زیادی انجام شود. به همین منظور میبایست برترین قسمت دیوار یا سقف انتخاب شود تا جلوه بیشتری درست کردن بکند..

آینه کاری مدرن به لوکس بودن فضای منزل می افزاید. خانه های سلطنتی قدیمی را به خاطر دارید که چطور با آینه کاری های شکوهمند خود نمایی می کردند؟

در آینه کاری منزل، آنچه که می تواند تاثیر متفاوتی بگذارد تعداد قطعات کار شده میباشد. به این معنا که هر چه تعداد قطعات و اشکال برش خورده آینه ریزتر و ظریف تر باشند، شکوه آینه کاری هم بیش میباشد و بازتاب نور در فضا، جلوه منزل لوکس را بیش میکند.

بدون شک میتوان گفت، مهم ترین ویژگی استفاده از آینه ها در فضای داخلی بزرگ و روشن نمودن فضا میباشد.

درخشش نور و بازتاب آینه ها به فضا باعث زیاد شدن روشنایی منزل میشود و در عین حالا به دلیل انعکاسی که از محیط اطراف خواهد داشت، باعث میشود فضای منزل بزرگتر به پیشنهاد آید.

برای آگاهی از هزینه انواع آینه کاری مدرن منزل با شیشه و آینه پایتخت تماس بگیرید.

آینه کاری قسمت نشیمن منزل

با استفاده از آینه کاری های جذاب و مدرن میتوانید دکوراسیون نشیمن منزل تان را به فضایی متفاوت تبدیل نمایید و از شفافیت درست کردن شده در اثر انعکاس و بازتاب در آینه در جهت بهبود طراحی داخلی منزل خود استفاده نمایید.

آینه کاری با قطعه آینه بزرگتر و اشکالی با خطوط ساده تر، با دکوراسیون منزل مدرن تناسب بیشتری دارند.

شیشه سکوریت

آینه کاری قسمت پذیرایی منزل

فضای پذیرایی به علت حس و حالا متفاوتی که دارد، نیازمند به کارگیری وسایل دکوراتیوی میباشد که زیبایی بیشتری به آن ببخشد.

آینه کاری پذیرایی باعث روشنایی و درخشش بیشتر فضای داخلی منزل میشود و دکوراسیون منزل تان را با بخش های دیگر متمایز میکند.

آینه کاری راه پله های داخلی منزل

دیوار کناری راه پله های داخلی منزل، پتانسیل خوبی برای استفاده از آینه کاری دارد. با اینکار علاوه بر این که راه پله عریض تر و بزرگتر به پیشنهاد می رسد، نمایی کلی از فضاهای اطراف هم درون آینه مشاهده میشود.

استفاده از آینه در راهرو و راه پله های باریک و تاریک هم به شدت توصیه میشود.

آینه کاری در قسمت ورودی منزل

با ورود به منزل میتوان به برداشت کلی از دکوراسیون، طراحی و حتی شخصیت و ذهنیت صاحب خانه رسید.

استفاده از آینه کاری در قسمت ورودی منزل نشان دهنده این است که طراح داخلی این نیت را داشته است تا فردی که به منزل وارد میشود متوجه تفاوت و شخصیت ویژه صاحب منزل بشود.

استفاده از آینه کاری مدرن به ویژه روی دیوار ورودی منزل، حس خوبی به فضای ورودی میدهد.


مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *