,

آینه کاری روی دیوار

آینه کاری روی دیوار

 آینه کاری روی دیوار

در صورتی که آینه کاری روی دیوار بصورت خلاقانه طراحی شود، می‌تواند زیبایی و جذابیت بصری در در دکوراسیون داخلی درست کردن بکند هم چنین باعث بزرگ تر نشان دادن فضا می‌شود و فضاهای کم نور را روشن‌تر می‌سازد.

آینه کاری یکی از هنرهای تزئینی ایران می‌باشد که از دوره ساسانیان رایج بوده میباشد استفاده از آینه به دلیل شفافیت و داشتن انعکاس بالای نور، باعث وسیع نشان دادن و دلبازی محیط زندگی می‌شود .

بنابراین به کارگیری آینه در دیوارها و سقف باعث جذابیت دو چندانی در فضا می‌شود معمول‌ترین مدل‌های آینه کاری شامل لوزی، مربع قطری، دایره‌ای، ذوزنقه و آجری می‌باشد.

جذابیت و درخشش منزل با آینه کاری روی دیوار

در صورتی که آینه کاری روی دیوار بصورت خلاقانه طراحی شود، می‌تواند زیبایی و جذابیت بصری در در دکوراسیون داخلی درست کردن بکند هم چنین باعث بزرگ تر نشان دادن فضا می‌شود و فضاهای کم نور را روشن‌تر می‌سازد.

کسانی که به دنبال داشتن فضایی لوکس و قشنگ هستند، می‌توانند از انواع آینه‌های تراش خورده در منزل خود استفاده کنند و آنان را در دیوارها یا سقف بکار ببرند تا جذابیت فضا را چندین برابر می‌کند.

البته میبایست این نکته را در پیشنهاد بگیریم که آینه کاری را میبایست صحیح و به مکان استفاده کنیم هنرمندان و طراحان آینه کاری منزل، با درست کردن برش بر روی شیشه به شکل‌های گوناگون، زیبایی خاص و منحصر به فردی را به محیط منزل شما می‌دهند.

امروزه بیش از گذشته استفاده از آینه‌های دکوراتیو دیواری، مورد استقبال مردم در زیباسازی منزل قرار گرفته است بنابراین اطمینان می‌دهیم که با آینه کاری مدرن، می‌توانید جلوه منحصر به فردی را در دکوراسیون منزل خود دهید

انواع آینه کاری روی دیوار

با انجام انواع آینه کاری همچون آینه کاری دیوار، آینه کاری سقف و ترکیب آنان با هم، می‌توانید تحول قابل توجهی را در طراحی دکوراسیون داخلی درست کردن نمایید.

البته استفاده از شیوه‌های نو آینه کاری در منزل میبایست به گونه‌ای باشد که با دکوراسیون شما هماهنگ باشد؛ بنابراین میبایست در نصب آینه دقت زیادی شود به عنوان نمونه میبایست برای آینه کاری برترین قسمت دیوار یا سقف انتخاب شود تا درست کردن جلوه بهتری بکند در ادامه به انواع آینه کاری روی دیوار اشاره می‌کنیم:

نصب آینه قدی روی دیوار

استفاده از آینه فرصتی برای درست کردن دکوراسیون قشنگ برای منزل شما می‌باشد از آینه‌های قدی به راحتی می‌توانید بر روی دیوارهای باریک استفاده نمایید که در عین حالی که ساده هستند ولی ظاهری شیک و متفاوت را درست کردن می‌کنند و باعث جلا دادن به دیوار شما می‌شوند .

آینه قدی را می‌توانید در محل‌های متنوع همچون محل کار، اتاق خواب، ستون‌ها و دیوارهای باریک استفاده نمایید برای این که بتوان آینه دیواری قدی را بر روی سطح دیوار یا هر سطح دیگر نصب نمود، از چسب دو طرفه استفاده می‌شود و براحتی می‌توان آن را نصب نمود

نصب آینه بزرگ روی دیوار

معمولا استفاده از آینه‌های بزرگ برای فضاهایی همچون دکوراسیون ورودی متناسب است؛ به این دلیل که باعث زیاد شدن نورپردازی در فضا می‌شود و هم چنین می‌توانید هنگام خروج از خانه نگاهی به ظاهر خود بیاندازید.

از سوی دیگر می‌توانید برای آینه‌های بزرگ دیواری از قاب‌های پهن استفاده نمایید که تزئین خانه را دو چندان می‌کند به طور کلی آینه‌های بزرگ موجب روشن شدن اتاق، درخشندگی دو برابر و افزودن بعد به فضا می‌شود و عمق فضا را بیش جلوه می‌دهند.

اگر در خانه کوچکی زندگی می‌کنید و می‌خواهید فضا را بزرگتر جلوه بدهید می‌توانید چند آینه قشنگ را به درستی به فضای خانه اضافه نمایید تا فضای خانه بزرگتر، دلباز و قشنگ نشان داده شود.

نصب آینه چوبی روی دیوار

آینه‌ها چه کوچک و چه بزرگ کارامد و قشنگ هستند یکی دیگر از نوآوری‌ها برای آینه دیواری این میباشد که دارای قاب باشند؛ ولی آینه‌های کوچک قاب شده زیبایی بیشتری دارند زیرا آنان را می‌توان با دکوراسیون داخلی خانه هماهنگ نمود به عنوان نمونه اگر در خانه شما لوازم دکوری چوبی وجود دارد می‌توانید قاب دور آینه‌ها هم چوبی در پیشنهاد بگیرید که با نصب نمودن آنان بر روی دیوار درست کردن زیبایی قابل توجهی را به ارمغان می‌آورد

نصب آینه فانتزی روی دیوار

یکی دیگر از نوآوری‌ها برای منزل و دکوراسیون داخلی استفاده از آینه‌های دیواری فانتزی و دکوراتیو است آینه‌های مخصوص اتاق نشیمن و دکوراسیون معمولا کوچک تر، فانتزی، دکوراتیو و تزئینی هستند امروزه این گونه آینه‌ها در اشکال و جنس‌های مختلفی وارد بازار شده‌اند از جمله آینه‌هایی با قاب‌های فانتزی، آینه‌های شیشه‌ای با قطرهای تقریبا فراوان و آینه‌هایی با قطر کمتر وجود دارند مزیت آینه‌های فانتزی این میباشد که به راحتی می‌توانید قطعه‌های آن را بر روی دیوار نصب نمایید آینه فانتزی به دلیل این که در برابر رطوبت مقاوم هستند حتی می‌توانید از آنان در سرویس بهداشتی استفاده نمایید برخی از انواع آینه‌های فانتزی هستند که به راحتی می‌توانید آنان را از روی دیوار بدون صدمه زدن به دیوار مکان به مکان نمایید

برای سفارش انواع آینه کاری روی دیوار و آگاهی از هزینه ها با شیشه و آینه پایتخت تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *